BLOG

Güvenlik Kamera Sistemleri

Bir olay durumunda olayın nasıl gerçekleştiğine dair bir delil oluşturmanın yanı sıra gerek yerelde gerek uzaktan izlenerek yerleşke çevresindeki güvenlik durumunun takip edilmesine yardımcı olur. 

Tüm görüntülerin 7/24 kayıt edilmesi

Yüksek çözünürlük, görüntülere güvenli uzaktan erişim

Video ile Alarm Doğrulama ve Video ile Uzaktan Devriye Hizmeti

Network Sistemleri

İşletmelerin iletişim ihtiyaçlarında kritik bileşen olan ağ sistemleri günden güne daha büyük önem kazanmaktadır. Verimli olarak çalışmayan bir ağ sistemi, hem yönetme hem de performans açısından sorunlu bir hale gelerek işletmelere zaman ve maddi kayıp yaşatmaktadır.

Farklı sahalarda, iç ve dış alanlarda; ağ tasarımı, entegrasyonu ve operasyonunun zorluklarının üstesinden gelmek için gereken uzmanlığa ve kaynaklara sahibiz. Ağınız tam olarak devreye alındığında, ağ yönetimi, sorun giderme ve destek için de bize güvenebilirsiniz.

Led Ekran Sistemleri

En iyisi görüntü kalitesi sunan profesyonel sınıf ekranlarla desteklenen bu bu sistem, işletmelerde ortaya çıkan yaratıcı fikirleri hayata geçirir ve bu sayede ilgi çekici, bilgilendirici ve eğlendiren içerikler sunulmasını sağlar.

Güvenlik Alarm Sistemleri

Can ve mal güvenliğinizi maddi ve manevi olarak koruma altına alan alarm sistemlerimiz hırsızlığa karşı çözüm yaratırken, aynı zamanda yangın, gaz kaçağı, su baskın, darbe sensoru, acil sağlık ve panik durumları gibi özel çözümleri de kapsamaktadır. Alarm sistemini tarafınızdan belirlenen şifre ile açıp kapatmaya ve kontrol etmeye yarayan tuşlu ünitedir. Kısa yol tuşları ile ilgili tuşlara basılı tutarak AIM’e ( Alarm İzleme Merkezi ) sağlık, yangın ve acil durum alarmları gönderebilme özelliğine de sahiptir.